Diagnoza organizacji, liderów i liderek oraz mediów mniejszościowych i migranckich w województwie Mazowieckim

Przeprowadzamy diagnozę organizacji, liderów i liderek oraz mediów mniejszościowych i migranckich w województwie Mazowieckim!

Chcemy wiedzieć, jaka jest sytuacja, potrzeby, pomysły na rozwój tych grup. A w przyszłości chcemy z nimi współpracować i pomagać w rozwoju.

Jeżeli jesteś przedstawicielem/przedstawicielką małej czy większej, nowej czy wieloletniej, nieformalnej grupy lub organizacji pozarządowej, która znajduje się w Warszawie albo w całym województwie Mazowieckim, napisz do nas! Wkrótce zaprosimy was do wypełnienia ankiet, które razem z metodami badawczymi opracowujemy z ekspertami z Uniwersytetu Wrocławskiego.

W ramach projektu “KOMM – Koalicja Organizacji Mniejszościowych i Migrantów” chcemy osiągnąć efektu synergii poprzez stworzenie sieci współpracy mniejszości i migrantów. W kolejnych etapach projektu planujemy kursy animatorów, mentoring, wsparcie w realizacji inicjatyw (również finansowe i promocyjne!).

Poinformujcie nas o swoim istnieniu i zainteresowaniu współpracą na maila [email protected]

Projekt KOMM – Koalicja Organizacji Mniejszościowych i Migranckich jest realizowany z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG