Jesteś prawnikiem i chciałbyś / chciałabyś udzielać konsultacji cudzoziemcom i cudzoziemkom, którzy tego potrzebują a nie mogą sobie pozwolić, aby opłacić prawnika? Zapraszamy do współpracy! W wybrane dni, we wskazanych przez Ciebie godzinach, Fundacja “Nasz Wybór” zapewni Ci stanowisko pracy. Poprzez możliwość udzielania wsparcia osobom, które naprawdę tego potrzebują poznasz specyfikę problemów, z którymi borykają się cudzoziemcy w Polsce. Takie doświadczenie z pewnością będzie imponująco wyglądać z Twoim CV. Dołącz do nas!

Jesteś nauczycielem języka polskiego lub studentem polonistyki? Chcesz zdobyć bezcenne doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego? Zgłoś się do nas! Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli prowadzić kursy języka polskiego dla cudzoziemców! Zrekrutujemy dla Ciebie grupę chętnych i zapewnimy wsparcie logistyczne i organizacyjne. Godziny kursów dostosujemy do Twojego grafiku pracy/studiów. Nie czekaj! Zrób coś dobrego dla innych i zdobądź ciekawe doświadczenie zawodowe. Dla zainteresowanych osób możemy wystawić zaświadczenie o odbytym stażu.

Jesteś instruktorem jogi, fitness? Chcesz swoją pasją dzielić się z innymi? Zapewnimy Ci salę do prowadzenia zajęć w dogodnej lokalizacji (bardzo blisko metra Ratusz Arsenał). Jeśli możesz prowadzić zajęcia w dowolnym języku obcym to jeszcze lepiej! Zadzwoń lub napisz do nas. Zajęcia dostosujemy do Twojej dostępności. Z nami na pewno zdobędziesz ciekawe doświadczenie!

Jesteś psychologiem i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z osobami, które mają problem z odnalezieniem się w nowym kraju? Posługujesz się językami obcymi i pragniesz pomagać osobom pochodzącym z całego świata mieszkającym w Warszawie? Zgłoś się do nas! Nasi beneficjenci bardzo potrzebują takich usług jak Twoje! Pomagając innym zdobędziesz cenne i ciekawe doświadczenie zawodowe.

Masz inne pomysły jak Ty lub Twoja firma może wspierać Fundację Nasz Wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 727 805 764 lub mailowo: [email protected]